خدمات

شهر خودرو، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا محصولی مطابق با سلیقه مشتری و نیاز بازار عرضه نماید.خودروهای ارائه شده در این مجموعه هم شامل خودروهای داخلی و هم وارادتی می باشد برای درک شرایط متفاوت مشتری حین خرید در هر زمانی سه روش خرید توسط بزرگترین فروشگاه خودرویی در نظر گرفته شده است.

که عبارتند از:

فروش فوری:

این روش مختص خودروهای وارداتی به روز می باشد که قبل از سال سفارش گذاری می گردد. در این روش خریدار بدلیل  خرید مرحله ای  خودرو مورد نظر، مبلغ کمتری نسبت به خرید نقدی پرداخت می کند. در صورتی که هر گونه تاخیر در زمان واگذاری به خریدار صورت پذیرد سود قابل توجهی به مشتری پرداخت می گردد.

فروش نقدی:

در این روش مبلغ خودرو به طور کامل  پرداخت می شود و به صورت فوری و با خدمات ویژه ای به خریدار تحویل می گردد.

 فروش اقساطی:

در این روش ۵۰% مبلغ خودرو پرداخت و مابقی مطابق با شرایط خریدار تا حداکثر ۲۴ ماه اقساط می گردد.

بیمه مانند چتری بزرگ روی زندگی مردم و فعالیت هایشان گسترانیده شده است تا محیطی پر از آرامش و امنیت را برای جبران خسارتها فراهم آورد.
امروزه با توسعه روزافزون جاده ها و استفاده مردم از وسایل نقلیه، خسارات جانی و مالی نیز به تبع آن افزایش چشمگیری داشته است.
شهر خودرو به عنوان اولین مارکت خودرویی در کشور، نگاه ویژه ای به این بخش داشته است و تمام تلاش خود را به کار بسته تا مشتریانی که خواستار استفاده از این امکان باشند را با ارائه تخفیف حمایت کند.در راستای تحقق این مهم، شرکت “بیمه ما” با دریافت حق بیمه مناسب، خسارت های مالی و جانی وارد شده بر بیمه شده را پوشش می دهد.
جهت اطلاع از تسهیلات و یا تخفیفات با مشاوران بیمه ای ما تماس حاصل نمائید.
در همین راستا به خدمات ارائه شده در بخش بیمه و انواع بیمه نام ها به صورت مختصر پرداخته ایم
تقسیم بندی بیمه خودرو به صورت ذیل می باشد:
• بیمه بدنه:
در بیمه بدنه اتومبیل، جبران خسارت وارده به وسیله نقلیه مورد بیمه ،تحت پوشش قرار می گیرد. از جمله این خسارات: آتش سوزی، انفجار، واژگونی و ….
• بیمه شخص ثالث:
بر اساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث ،کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند مسئولیت خود در قبال اشخاص ثالث را به لحاظ مالی و بدنی بیمه نمایند .حداقل بیمه در بخش خسارات بدنی، معادل حداقل یک دیه برای یک مرد مسلمان در ماه های حرام و در بخش خسارات مالی حداقل ۲٫۵% تعهدات بدنی می باشد.

• بیمه مازاد شخص ثالث: 
این نوع بیمه برای افزایش تعهدات جانی و مالی شخص ثالث تعیین شده است که بیمه شونده می تواند آن را انتخاب  کند.

• بیمه حوادث سرنشین: 
این نوع بیمه نامه برای جبران خسارات ناشی از حوادثی که خارج از اراده بیمه گذار می باشد ارائه می گردد که به همراه بیمه نامه شخص ثالث تحویل می گردد. نقص عضو راننده و یا فوت را نیز تا سقف تعهد تعیین شده جبران می گردد.

حتما تاکنون تریلرهای حمل خودرو را در شهرها و جاده های کشور مشاهده نموده اید که برای حمل خودروهای صفر به نمایندگی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع مختلفی از این خودروهای حمل کننده وجود دارد که با توجه به تعداد خودروهایی که حمل می شوند شاخته می شوند.
شهر خودرو این امکان را برای مشتری فراهم آورده است که پس از خرید خودرو مورد علاقه خود و در یک بازه زمانی مشخص به نشانی پستی خریدار در هر نقطه از کشور ارسال نمایند. نه تنها برای مشتریان حقیقی، بلکه برای مشتریان حقوقی که خود سازنده خودرو هستند نیز شهر خودرو یک انتخاب مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

  • انجام کلیه خدمات آپشن و تجهیزات خودرو به صورت فابریک و بدون دخالت در سیم کشی 

  • تبدیل ساندرو به Step Way به صورت کاملا فابریک با اقلام و اجناس ACO  

  • دودی کردن شیشه اتومبیل با مناسب ترین هزینه 

  • قفل زاپاس – قفل کامپیوتر 

  • نمد درب موتور – نمد درب صندوق – انواع کف پوش ۳ بعدی و لاستیکی 

  • چرم دور فرمان دوختنی 

  • سنسور دنده عقب – دوربین دنده عقب – مانیتور آینه ای