درباره ما

 مجموعه شهر خودرو با نام تجاری حمیداوی از سال ۱۳۸۳ با تمرکز بر واردات خودروهای با کیفیت و مورد نیاز پایه گذاری و با عنایت به امتیازات  ویژه این مجموعه و در اختیار داشتن شناورهای مناسب حمل خودرو و با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ترخیص و انجام عملیات گمرکی ، بسرعت به عنوان یک تامین کننده خودرو مطرح و در نهایت جهت جلب رضایت مشتریان و ارتقاء کیفیت خدمات ضمن راه اندازی شبکه حمل و نقل داخلی نسبت به راه اندازی دفاتر در استان تهران و استان بوشهر اقدام نموده است.

حال پس از گذشت ۱۴ سال از پایه گذاری ، مجموعه شهر خودرو جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ، بر آن شدیم مجموعه ای بی نظیر جهت ارائه کلیه خدمات خودروئی با امکانات کامل رفاهی و تفریحی جهت معرفی یک فضای مناسب برای خانواده های محترم آماده و بهره برداری نمائیم.

مجموعه شهر خودرو با راه اندازی یک فضای مدرن و مجهز بعنوان یک هایپر مارکت خودرو ، با در اختیار داشتن برندهای مختلف خودرویی ضمن فراهم نمودن امکان بررسی دقیق به همراه کارشناسان مجرب مجموعه وامکان مقایسه آنها را در یک فضا فراهم نموده است و علاوه بر آن با ایجاد امکانات رفاهی مناسب در مجموعه ، مشتریان لذت یک خرید خوب را تجربه خواهند نمود.

شهر خودرو با سابقه ای درخشان و مدیران متخصص و کار آزموده ، جهت ارائه کلیه خدمات مرتبط با صنعت خودرو فعالیت داشته ، که به شرح ذیل می باشد:

– تامین و واردات کلیه خودروهای مجاز روز دنیا

– انجام عملیات حمل دریایی با رعایت بالاترین استانداردها

– انجام کلیه امور گمرکی و ترخیص خودرو در حداقل زمان

– حمل و نقل زمینی برون شهری و ناوگان حمل درون شهری

– فروش محصولات داخلی و خارجی با شرایط آسان و ارائه خدمات لیزینگ

– خدمات بازرگانی و تامین خودرو و قطعات مورد سفارش باشگاه مشتریان

– ارائه خدمات بیمه ای
    شهر ما شهر خودرو

مجموعه بزرگ شهر خودرو